THCa price comparison4,124 products · 93 vendors
Compare THCa.One search.
See the cheapest price per gram across 93 vendors, and which listings come with a lab report.
Named picks, each with its rule
What the data can establish right now.
Every lane below states what qualifies. Picks are ordered by that rule alone; affiliate status never enters it, and a missing lab report never counts as a verified one.Cheapest with a product report
Lowest price per gram among in-stock, full-size or known-type retail listings whose lab report names the product, price checked within 3 days. Trim, shake and smalls are listed elsewhere, not here.
Smoke KindKIND - Northern Lights - 28 Grams - Indica
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 79% below the median of 39 stores
$40.00 total$1.43/g
Lit FarmsPotty Mouth THCA Flower – Essential – 28g
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 79% below the median of 39 stores
$39.99 total$1.43/g
Deep Gap HempWedding Cake – 28 Grams
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 60% below the median of 39 stores
$75.00 total$2.68/g
Best overall value
Product-named lab report, a comparable-market cohort, and the lowest price relative to that cohort's store median.
Lit FarmsGushers THCA Flower – Essential – 28g
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 79% below the median of 39 stores
$39.99 total$1.43/g
SnapDragon HempTHCA Live Resin 1 Gram UZO Disposable Vape – Astropop (Hybrid)
Vapes · 1 g · product report, batch not confirmed · 69% below the median of 15 stores
$14.99 total$14.99/g
Smoke KindPuffaroo - Gas Candy - 28 Grams - Hybrid
Full-size flower · 27.9 g · product report, batch not confirmed · 76% below the median of 39 stores
$45.00 total$1.61/g
Best budget full-size flower
Full-size flower (no smalls, trim or infused) furthest below the median of its comparable stores, with at least a potency report.
Lit FarmsGumbo THCA Flower – Essential – 28g
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 79% below the median of 39 stores
$39.99 total$1.43/g
Smoke KindPuffaroo - Grape Zkittles - 28 Grams - Hybrid
Full-size flower · 27.9 g · product report, batch not confirmed · 76% below the median of 39 stores
$45.00 total$1.61/g
Deep Gap HempAM PM – 28 Grams
Full-size flower · 28 g · potency report only · 60% below the median of 39 stores
$75.00 total$2.68/g
Strongest lab evidence
Full-size or known-type retail listings with a product-named lab report, ordered by evidence level, test recency, whether the lab is identified, then price per gram.
Lit FarmsZoap THCA Flower – Supreme – 28g
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 36% below the median of 39 stores
$119.99 total$4.29/g
Ounce Of HopeGlitter Bomb Strain, 26.5% THCa Flower – 28g
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 7% below the median of 39 stores
$175.00 total$6.25/g
Tesoro HempGelato #33 - Exotic THCa Flower – 3.5g
Full-size flower · 3.5 g · product report, batch not confirmed · 13% below the median of 39 stores
$30.00 total$8.57/g
Premium and exotic, as listed
Listings the vendor states as premium or exotic (in the title or structured data, never inferred), ordered by lab evidence then market position.
Boston Hemp IncTHCa Diamond Sauce: Premium High-Potency THCa Concentrate – 1g
Diamonds · 1 g · potency report only · 54% below the median of 10 stores
$14.99 total$14.99/g
SnapDragon HempGelato #34 Craft Reserve THCA Flower – 3.5 Grams (1/8oz)
Full-size flower · 3.5 g · product report, batch not confirmed · 57% below the median of 39 stores
$15.00 total$4.29/g
Premium CultivarsGeorgia Pie THCA Flower (Exotic) – Ounce (28g)
Full-size flower · 28 g · product report, batch not confirmed · 47% below the median of 39 stores
$99.00 total$3.54/g
Just added
The newest listing in each category.

White Lemon THCA Flower – Preferred – 1 oz
Lit Farms
Garlic Burger THCa Cured Resin – 3.5g
Tesoro Hemp
Boston Hemp THCa Afghan Hash: Premium Traditional Hemp Concentrate – 2g
Boston Hemp Inc
HRC 0.5G AIO vape – Orangutan Titties
White Ash Reserve
THCa Blunt – Sour Diesel (Greenhouse) – 1g
Lucky ElkVendor directory







